Nauka śpiewu Poznań

Jak w każdej szkole prowadzącej lekcje śpiewu, uczeń traktowany jest bardzo indywidualnie tak, aby rozwój jego umiejętności mógł przebiegać prawidłowo. Musica Humana, czyli harmonia duszy i ciała, jest w tym rozwoju sprawą kluczową.

Jeśli czujesz, że śpiew jest Twoją drugą naturą, a gdzieś w głębi Twej duszy tkwi ukryty głos, którego nie potrafisz samodzielnie wydobyć;

…jeśli chcesz, aby Twój głos brzmiał pięknie i profesjonalnie, swobodnie wydobywając się z Twojego ciała;

…jeśli masz problemy z niektórymi dźwiękami np. najwyższymi lub najniższymi, czy też z oddychaniem podczas wykonywania trudniejszych piosenek;

Zapraszam Cię na lekcje śpiewu w centrum Poznania. Każdy może nauczyć się śpiewać. Zajęcia realizowane są w zakresie śpiewu solowego i wielogłosowego, klasycznego oraz rozrywkowego. Odbywają się przy akompaniamencie pianina, a także gotowych podkładów muzycznych.

Nauka śpiewu opiera się w dużej mierze na wykształcaniu odpowiedniej techniki wokalnej, wymaga to indywidualnej pracy z nauczycielem, który wprowadza w tajniki niełatwych praktyk emisyjnych, oddechowych oraz dykcyjnych. Po trudach ćwiczeń, pojawia się to, co najprzyjemniejsze - umiejętność śpiewania i gotowość głosu do wykonywania utworów muzycznych. Początkowo stopień ich trudności dobierany jest przez nauczyciela, odpowiednio do predyspozycji ucznia. W miarę nabywania umiejętności, sam może on określić, jaki rodzaj utworów chciałby wykonywać. Jeśli interesuje Cię dostosowana do Twoich potrzeb i upodobań nauka śpiewu, dobrze trafiłeś! Poznań stanowi lokalizację naszego ośrodka, więc zapraszamy do zapisywania się na lekcje przede wszystkim mieszkańców tego miasta i okolic.